Българска национална филмотека
Филмотеката
Кино Одеон
е-Каталог
Галерия
Актуално
Връзки
Контакт
English
Bulgarian
Търсене
Акценти
Програма
Филми
Форум
Програма
« предишни
(06.04.2018 - 12.04.2018) | (20.04.2018 - 26.04.2018)
следващи »
Дата
Филм
Акцент
13.04.2018
13:30
Квадратът
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
16:15
В навечерието
In memoriam ОЛЕГ ТАБАКОВ (1935-2018)
18:00
След края на света
ЕВРОПЕЙСКИТЕ КОПРОДУКЦИИ на БЪЛГАРСКОТО ИГРАЛНО КИНО
20:30
И после светлина
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
14.04.2018
11:00
Зайчето Питър
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
12:45
Октомврийската революция и руския авангард
III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART
14:30
Животът като анимация
III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART
16:30
Златната петорка
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
18:30
И после светлина
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
20:30
Квадратът
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
15.04.2018
11:15
Зайчето Питър
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
13:00
Името ми е Никой
III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART
14:30
Антоан дьо Сент-Екзюпери, последният романтик
III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART
15:45
И после светлина
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
17:45
Квадратът
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
20:30
Три билборда извън града
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
16.04.2018
12:45
Извън пътя
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
14:45
Възвишение
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
17:30
Изстрел
In memoriam ОЛЕГ ТАБАКОВ (1935-2018)
19:00
И после светлина
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
21:00
Етгар Керет: По действителен случай
III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART
17.04.2018
12:30
Вестник на властта
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
14:30
Формата на водата
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
16:45
Няколко дни от живота на Обломов
In memoriam ОЛЕГ ТАБАКОВ (1935-2018)
19:30
Да танцуваш Бетховен
III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART
21:00
И после светлина
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
18.04.2018
12:15
Три билборда извън града
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
14:15
Квадратът
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
17:00
Аплодисменти, аплодисменти...
In memoriam ОЛЕГ ТАБАКОВ (1935-2018)
18:30
Мария и Калас
III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART
20:45
Формата на водата
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
19.04.2018
12:00
Квадратът
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
14:30
Извън пътя
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ
16:30
Всяко зло за добро
In memoriam ОЛЕГ ТАБАКОВ (1935-2018)
18:30
Ръцете на душата
MASTER OF ART (с 1 билет 2 филма)
18:30
Микеланджело - любов и смърт
MASTER OF ART (с 1 билет 2 филма)
21:00
Златната петорка
ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ