Програма
Дата | Филм | Акцент |
---|---|---|
Антоан дьо Сент-Екзюпери, последният романтик | ||
14:30 | 15.04.2018 | III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART |
Аплодисменти, аплодисменти... | ||
17:00 | 18.04.2018 | In memoriam ОЛЕГ ТАБАКОВ (1935-2018) |
В навечерието | ||
16:15 | 13.04.2018 | In memoriam ОЛЕГ ТАБАКОВ (1935-2018) |
Вестник на властта | ||
12:30 | 17.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
Всяко зло за добро | ||
16:30 | 19.04.2018 | In memoriam ОЛЕГ ТАБАКОВ (1935-2018) |
Възвишение | ||
14:45 | 16.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
Да танцуваш Бетховен | ||
19:30 | 17.04.2018 | III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART |
Етгар Керет: По действителен случай | ||
21:00 | 16.04.2018 | III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART |
Животът като анимация | ||
14:30 | 14.04.2018 | III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART |
Зайчето Питър | ||
11:00 | 14.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
11:15 | 15.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
Златната петорка | ||
16:30 | 14.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
21:00 | 19.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
И после светлина | ||
15:45 | 15.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
18:30 | 14.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
19:00 | 16.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
20:30 | 13.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
21:00 | 17.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
Извън пътя | ||
12:45 | 16.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
14:30 | 19.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
Изстрел | ||
17:30 | 16.04.2018 | In memoriam ОЛЕГ ТАБАКОВ (1935-2018) |
Името ми е Никой | ||
13:00 | 15.04.2018 | III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART |
Квадратът | ||
12:00 | 19.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
13:30 | 13.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
14:15 | 18.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
17:45 | 15.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
20:30 | 14.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
Мария и Калас | ||
18:30 | 18.04.2018 | III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART |
Микеланджело - любов и смърт | ||
18:30 | 19.04.2018 | MASTER OF ART (с 1 билет 2 филма) |
Няколко дни от живота на Обломов | ||
16:45 | 17.04.2018 | In memoriam ОЛЕГ ТАБАКОВ (1935-2018) |
Октомврийската революция и руския авангард | ||
12:45 | 14.04.2018 | III-ти фестивал на документалния филм MASTER OF ART |
Ръцете на душата | ||
18:30 | 19.04.2018 | MASTER OF ART (с 1 билет 2 филма) |
След края на света | ||
18:00 | 13.04.2018 | ЕВРОПЕЙСКИТЕ КОПРОДУКЦИИ на БЪЛГАРСКОТО ИГРАЛНО КИНО |
Три билборда извън града | ||
12:15 | 18.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
20:30 | 15.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
Формата на водата | ||
14:30 | 17.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |
20:45 | 18.04.2018 | ПРЕМИЕРНИ ФИЛМИ |